CZECHY

CZECHY: PRZEWODNIKI

Madryt Hotele

Madryt Hotele

Madryt Hotele

Odkryj Czechy

Czeska kraina, ukryta w sercu Europy Środkowej, to miejsce, gdzie historia splata się z nowoczesnością, a malownicze krajobrazy zdobią urokliwe miasteczka. Czechy, pełne zabytków, kultury i niepowtarzalnego uroku, stanowią prawdziwy raj dla podróżników pragnących odkryć niezwykłe piękno tego regionu. Przygotuj się na fascynującą podróż przez zamki pełne tajemnic, kolorowe uliczki miasteczek, smakowite przysmaki i ciepło miejscowych serc.

Informacje Praktyczne

Stolica

Praga

Waluta

Korona Czeska (10 CZK = 1.78 PLN)

Kiedy jechać?

Szczyt Sezonu: Kwi-Cze & Wrz-Paź
Ramiona Sezonu: Lip-Sie
Po Sezonie: List-Mar

Top Atrakcje 

Praga – Złote Miasto

Stolica Czech, Praga, jest pełna historycznych zabytków. Zamek Praski, Most Karola i Rynek Starego Miasta to tylko niektóre z atrakcji, które zapisują się w pamięci każdego odwiedzającego.

 

Zamek Karlštejn

Położony na wzgórzu z widokiem na okolicę, Zamek Karlštejn zachwyca swoją gotycką architekturą i bogatą historią. To idealne miejsce dla miłośników zamków i pięknych panoram.

 

Czeski Krumlov – Miasto na Liście UNESCO

Zabytkowe miasto Czeski Krumlov, zlokalizowane w malowniczym zakolu rzeki Vltavy, urzeka swoją architekturą renesansową i gotyckimi budowlami. Starówka Czeskiego Krumlova została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

 

Karlovy Vary – Uzdrowisko z Tradycją

Karlovy Vary to uzdrowisko znane z gorących źródeł, eleganckiej architektury i festiwalu filmowego. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną relaksu w urokowej atmosferze.

 

Kutná Hora – Miasto Kościelnych Skarbów

Kutná Hora to historyczne miasto, które kiedyś było ważnym ośrodkiem górnictwa srebra. Katedra św. Barbary i Kościół Czaszek to niezwykłe atrakcje, które przyciągają wielu turystów.

 

Madryt Hotele

Madryt Hotele

Madryt Hotele

CZECHY - TOP 3 HOTELE

*****

Falkensteiner Spa Resort

Mariánske Lázně

*****

Retro Riverside Wellness Resort

Karlowe Wary

*****

The Grand Mark Prague

Praga

CZECHY: NAJNOWSZE ARTYKUŁY