Klauzula Afiliacyjna

Jako HotelMag wierzymy w przejrzystość w Internecie i chcielibyśmy ujawnić, że na tej stronie umieszczone są pewne produkty, wycieczki, hotele i różne linki związane z podróżami, od których otrzymujemy prowizję partnerską za wszelkie zakupy lub rezerwacje. Moim celem w tej witrynie jest informowanie Cię o różnych aspektach planowania podróży – czy to promy, loty, hotele, wycieczki, książki czy sprzęt podróżny – ale proszę zrozumieć, że robię to jako firma nastawiona na zysk. 

 

Biorąc to pod uwagę (dla pewności) należy założyć, że wszelkie linki prowadzące do usług lub stron rezerwacyjnych są linkami partnerskimi, za które otrzymam rekompensatę. Zgodnie z moją najlepszą wiedzą, nigdy nie wpływa to na cenę, jaką płacisz za jakikolwiek produkt lub usługę.

 

PROGRAM PARTNERSKI BOOKING.COM

HotelMag jest członkiem programu partnerskiego Booking .com.

W wielu moich artykułach dotyczących podróży i destynacji zamieszczam rekomendacje dotyczące zakwaterowania. Pomagają one moim czytelnikom znaleźć świetne oferty na najlepsze miejsca na pobyt podczas podróży.

 

Jeśli klikniesz jeden z moich linków do rezerwacji .com i będziesz kontynuować rezerwację zakwaterowania, otrzymam niewielką prowizję z tej rezerwacji i bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.