Cześć, jestem Ewa – założycielka HotelMag, który rozpocząłem od jednej prostej misji: pomóc wczasowiczom w wyborze najlepszego hotelu, aby mogli w pełni cieszyć się wakacjami bez stresu.

 

Co więcej, dokładam wszelkich starań, aby wszystkie porady, przewodniki i recenzje hoteli, które można znaleźć na naszej stronie, były łatwe do zrozumienia, wyczerpujące, dobrze zbadane i napisane z myślą o Tobie – podróżniku.

 

Kim jestem osobiście? Wcześniej digital manager, teraz założycielka i pomysłodawczyni strony o hotelach z life-stylowym klimatem. Przez lata lata pracowałam jako marketing manager w mediach, hotelach a także Agencjach Digital & Social Media. Opracowywałam strategie i realizowałam kampanie marketingowe dla market m.in Intercontinental Hotels czy Crowne Plaza.

 

W 2015 roku, jeszcze jako studentka, odnalazłam pasję do podróży. Od tamtego miałam okazję zamieszkiwania w 6 krajach, m.in Kostaryka, Dominikana, Włochy, oraz obecnie – Anglia. Odwiedziłam ponad 40 krajów oraz setki hoteli, a w 2020 roku rozpoczęłam projekt World Hotel Collective będący zwieńczeniem mojej pasji do podróży, odkrywania nowych miejsc i hoteli oraz chęci dzielenia się moimi odczuciami i spostrzeżeniami z innymi. HotelMag jest kontynujacją mojego projektu – w języku polskim.

HotelMag nie jest biurem podróży ani siecią hoteli, dlatego nie sprzedajemy żadnych własnych usług. Ale jeśli tego właśnie szukasz, oferujemy bezstronne, dogłębnie zbadane przewodniki edukacyjne i możemy przekierować Cię do hotelu, który jest idealny na nadchodzące wakacje.