ZASADY UŻYTKOWANIA

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące wyłączenia odpowiedzialności z naszej strony, skontaktuj się z nami pod adresem ewasikora10@gmail.com.

Zastrzeżenia dotyczące Hotelu Mag
Wszystkie informacje na tej stronie – https://hotelmag.pl/ – są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w celach informacyjnych. Hotel Mag nie udziela żadnych gwarancji co do kompletności, rzetelności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania podejmowane na podstawie informacji znajdujących się na tej stronie internetowej (Hotel Mag) są podejmowane wyłącznie na własne ryzyko. Hotel Mag nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody w związku z korzystaniem z naszej strony internetowej.

Z naszej witryny można odwiedzać inne witryny, korzystając z hiperłączy do takich zewnętrznych witryn. Chociaż staramy się udostępniać tylko wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych witryn internetowych, nie mamy kontroli nad zawartością i charakterem tych witryn. Te linki do innych stron internetowych nie oznaczają rekomendacji dla wszystkich treści znajdujących się na tych stronach. Właściciele witryn i ich zawartość mogą ulec zmianie bez powiadomienia i mogą nastąpić, zanim będziemy mieć możliwość usunięcia linku, który mógł się zepsuć.

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inną politykę prywatności i warunki, na które nie mamy wpływu. Przed podjęciem jakiejkolwiek działalności lub przesłaniem jakichkolwiek informacji należy zapoznać się z Polityką prywatności tych witryn, a także z ich „Warunkami korzystania z usługi”.

Zgoda
Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na nasze wyłączenie odpowiedzialności i zgadzasz się na jego warunki.

Aktualizacja
Jeśli zaktualizujemy, zmienimy lub wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w tym dokumencie, zmiany te zostaną tutaj wyraźnie umieszczone.